Drobečková navigace

Úvodní stránka > Aktuality > Vánoce spolu - předvánoční kampaň Azylového domu pro ženy a matky s dětmi

Vánoce spolu - předvánoční kampaň Azylového domu pro ženy a matky s dětmiDatum konání:
24.12.2018

Aby rodiny s dětmi mohly prožít Vánoce spolu

Stromeček, kapr, dárečky, hojnost, blízcí. To jsou Vánoce pro mnoho z nás. Tyto jistoty tvoří náš domov. Ne každý to tak má.

Sociální pracovnice organizace Azylový dům pro ženy a matky s dětmi o. p. s. pracují s rodinami v nelehkých situacích. Rodičům pomáhají se sepsáním životopisu, jak a kde hledat nabídky práce, jak se připravit na pohovor. V oblasti bydlení se zaměřují na to, jak si udržet bydlení, kde hledat vyhovující bydlení a jak ho získat. Pomáhají vyřídit sociální dávky. Ohledně hospodaření se zaměřují na to, jak vyjít s penězi, jak nastavit domácí rozpočet, pomáhají řešit dluhovou situaci. Podporují rodiče při zvládání problémů dětí ve škole, posilování komunikace a vazeb v rodině, při zajištění materiálních věcí pro děti. V neposlední řadě se zaměřují na to, jak zvládat chod domácnosti, jak nastavit režim dne u dětí, jak zajistit MŠ, ZŠ a řeší také volný čas dětí nabídkou kroužků a aktivit. Organizují pro rodiny s dětmi zážitky ve volném čase a o prázdninách. Působí mimo jiné i ve Zlíně a okolních obcích.

V předvánočním čase nabízí možnost zakoupení dárkového certifikátu Vánoce spolu na podporu činnosti organizace. Příspěvek můžete odeslat prostřednictvím www.azylovydum.cz, kde na úvodní stránce najdete podrobné informace jak dar odeslat. Obratem Vám bude zaslán dárkový certifikát s kouzelným dětským obrázkem.

Uděláte tak radost dvakrát. Jednou tomu, kdo certifikát obdrží, protože je součástí dobré věci a podruhé dětem, které také díky Vám prožijí Vánoce se svojí rodinou.

www.azylovydum.cz

Vánoce spolu.png

 


Menu

POLICIE ČR - Obvodní oddělení Luhačovice

Uherskobrodská 877,
763 26 Luhačovice
Telefon:
+420 974 666 605

http://www.policie.cz/

zloopluhac@mvcr.cz

www.luhacovskezalesi.cz

portal.gov.cz

www.moravskyregion.cz

www.mestaobce.cz

http://www.mestozlin.cz/page/1617.neprehlednete/

Vyhledat v textu

22. 9. Darina

Zítra: Berta

 

Rychlý vyhledávač autobusového spojení

Vyhledá spoj, který v příštích 3 hodinách projede vybranou zastávkou.

http://m.zlin.mpvnet.cz/

mapka_cr.gif

Návštěvnost stránek

256130
Tipy, připomínky a články ke zveřejnění můžete posílat na e-mail: dobrkovice@volny.cz