Drobečková navigace

Úvodní stránka > Spolky a kluby > Mistrovská utkání (PODZIM 2011) > 9.10.2011 Dobrkovice - Hřivínův Újezd

9.10.2011 Dobrkovice - Hřivínův Újezd

2:1

Komentář kapitána:  „V Doubravách se to nepodařilo, tak to musel odskákat Hř. Újezd. V tomto duchu jsme taky nastupovali a chystali se na tento zápas.“

V prvních 15 minutách zápasu mohly jít Dobrkovice do vedení, avšak ve vyložených šancích zklamali oba útočníci. Tak přišlo na tradiční pořekadlo: „nedáš – dostaneš.“ To se potvrdilo tak po půl hodině hry, kdy z rohu otevřeli skóre hosté. Dobrkovicím se však podařilo rychle vyrovnat hlavičkou I. Máti. V druhé půli Dobrkovice zvyšovaly po hezké přihrávce z obrany a následném úniku na 2:1. Tento náskok si i po velké ofenzivě hostů udržely. Utkání mělo výbornou úroveň a to i díky velké podpoře fanoušků z Dobrkovic.