Drobečková navigace

Úvodní stránka > Spolky a kluby > Mistrovská utkání (JARO 2015) > Březnice - Dobrkovice - jaro2015

Březnice - Dobrkovice

A je tu jaro. Což znamená, že jako již každoročně s příchodem tohoto ročního období přichází na řadu druhá část fotbalové sezóny. První jarní zápas nás tedy čekal již 11.4. 2015 v 15:30

Březnice B – Dobrkovice

První zápas jara nás čekal v Březnici. V první půli byla z obou mužstev cítit nervozita. Ne vše se totiž dalo během zimní pauzy natrénovat. Z počátku ani naše hra nebyla ideální a nevyvíjela se podle našich představ. I to byl možná důvod, proč jsme první poločas prohráli 1:0 a to ještě je nutno vyzdvihnout bravurní zákroky našeho golmana Davida Kašného. Díky jeho skvělé práci měl soupeř pouze jednobrankový náskok.
V přestávce jsme si vše vyjasnili a do druhého poločasu nastupovali odhodlaní vývoj utkání zvrátit ve svůj prospěch. Druhou půli jsme začali velmi aktivně a již po pár minutách si vynutili faul v pokutovém území. Pokutový kop zahrával Tomáš Minařík, který se nemýlil a srovnal tak na 1:1. V aktivní hře jsme pokračovali a přidali další góly, takže po brankách Romana Fuglíka a Miloše Žůrka jsme v prvním jarním utkání zvítězili 1:3.