Drobečková navigace

Úvodní stránka > Spolky a kluby > Mistrovská utkání (JARO 2012) > 10.6.2012 Dobrkovice - Provodov

10.6.2012 Dobrkovice - Provodov B

3:3 (2:2)

Poslední zápas sezóny 2011/2012 jsme sehráli na domácím hřišti proti provodovskému béčku. Před utkáním jsme poděkovali za celoživotní přínos fotbalu a bohatou kariéru Otovi Kadlčíkovi, který odchází do fotbalového důchodu. Ještě jednou Oto děkujeme za vše!
Ze začátku utkání ale ani oslavenec, ani pár nejvěrnějších příznivců radost nemělo. Nehezký fotbal, plný nepřesností přinesl bleskové vedení hostů 0:2. Neprve se po vysunutí za obranu prosadil útočník hostů 0:1. Pak po zbytečném faulu ve vápně nařídil rozhodčí penaltu a tak to bylo v 10.minutě 0:2.Hororový úvod!
Teprve potom se naši hráči probudili a začali hrát. Soupeře jsme zatlačili a fotbalově přehrávali. Možnost snížení měl Zapletal, ale po rohu nebyl při hlavičce přesný. Z našeho tlaku jsme vytěžili přímý kop ze vzdálenosti 30 metrů. K míči se postavil Tomáš Hubáček a výstavní ranou přímo do šibenice nekompromisně zavěsil - 1:2. O chvíli později vyslal svůj projektil na branku Provodova znovu. Nenápadnou střelu z dálky golman soupeře podcenil a prolétla mu mezi rukama do branky - 2:2. V půlce prvního poločasu bylo vyrovnáno. Šance se potom střídaly na obou stranách, ale bez gólového efektu.
Do druhé půlky vstoupily Dobrkovice opět aktivně. Fotbal byl plný osobních soubojů a diváci museli být spokojeni. Zvláště, když si obrana hostů při jednom z protiútoků domácích pomohla faulem a Dobrkovice kopaly penaltu. K míči se postal Hanačík a nedal hostujícímu brankaři šanci - dokonalý obrat na 3:2. Škoda dalších nevyužitých šancí. Střídající Bartončík oživil naši hru dopředu, ale uklidňující gól jsme nedali. Tak přišel v 85.minutě trest, chyba v defenzivě a opět zakončující hrot hostů sám před naší brankou - 3:3.
Tento stav se do konce zápasu nezměnil a tak jsme zakončili sezónu s vyrovnanou bilancí 8 vítězství, 6 remíz a 8 porážek s celkovým skore 41:40.
Děkujeme všem fanouškům, sponzorům, funkcionářům a hráčům za podporu i pomoc v letošním ročníku a už se těšíme na ten příští, který začíná 12.08.2012!