Drobečková navigace

Úvodní stránka > Spolky a kluby > Mistrovská utkání (PODZIM 2011) > 23.10.2011 Jaroslavice - Dobrkovice

23.10.2011 Jaroslavice - Dobrkovice

2:3

K poslednímu podzimnímu zápasu naše mužstvo přijelo do Jaroslavic. Ani tento zápas nebyl výjimkou a měli jsme problém poskládat sestavu. Začali jsme hrát v deseti a až po odehraných pár minutách se připojil stoper Ivar, který přifičel přímo z ranní směny.
S domácími jsme drželi krok a hrstka prokřehlých diváků viděla oboustraně pohledný fotbal okořeněný šancemi i góly. Ten první dal Ota Kadlčík, kdy chytře přeloboval svou "opírací" levou nohou domácího golmana (později přiznal, že to tak původně nezamýšlel, nicméně výsledný efekt by i Messi záviděl). Po chybě ve středu hřiště a ztrátě míče jsme domácí nechali vyrovnat a do kabin se šlo za stavu 1:1.
V druhém poločase se opět hrál bojovný fotbal, kdy dobrkovští převyšovali Jaroslavice především v bojovnosti a agresivitě. Důraz se vyplatil po skrumáži v malém vápně - MIra Novosad šel nekompromisně do míče a propasíroval jej do sítě - 1:2 pro hosty. Následovala však nepochopitelně písknutá penalta za zákrok brankáře, který chytil míč a přitom se srazil s protihráčem. Po chvilce diskuzí tak domácí vyrovnali na 2:2.
Obě mužstva se s tímto výsledkem nechtěla smířit a snažila se o strhnutí vítězství na svou stranu. Šťastnější byly nakonec Dobrkovice. Ota Kadlčík se nejlépe zorientoval ve vápně a podél gólmana pár minut před koncem k tyči rozhodl.
Díky bojovnému výkonu celého týmu jsme tak v posledním zápase získali tří body a podzimní část sezóny ukončili s vyrovnanou bilancí 5 vítězství, 2 remízy a 5 porážek.