Drobečková navigace

Úvodní stránka > Spolky a kluby > Mistrovská utkání (JARO 2012) > 13.5.2012 Dobrkovice - Doubravy

13.5.2012 Dobrkovice - Doubravy

3:1 (2:1)


Nedělní derby s FC Doubravy přineslo fotbal se vším všudy. Ostré souboje, maximální nasazení, bojovnost obou týmů a i koření fotbalu - góly.
Začátek utkání patřil hostujícímu týmu, který provětrával domácí obranu a místy zle zatápěl. Ani domácí borci však nezaostávali za svým soupeřem a tak se šance střídaly na obou stranách. První gól padl po rychlé kombinaci Kašný-Mudrák-Hanačík, který zakončoval z malého vápna. Druhá trefa domácích byla výstavní a postaral se o ni Kašný. Střelou ze třiceti metrů, kterou ještě otřel o břevno, nedal hostujícímu golmanovi šanci. Několik slibných šancí zůstalo opět nevyužito a tak těsně před odchodem do šaten trestal soupeř. Míč po závaru propadl k osamocenému útočníkovi hostů, který neměl problém umístit míč k levé tyči domácí branky. Škoda - mohli jsme udržet dvoubrankové vedení a druhý poločas začít s větším klidem. Ten mohl přinést několikrát Mudrák. Ve velkých šancích však zklamal. Nicméně jsme ve druhé půli soupeře přehrávali. Doubravy však podnikaly nebezpečné brejky a stále se snažily o vyrovnání. Pojistku ve formě třetího gólu pak přidal opět Kašný. Nabídnutým sólem nepohrdl a prosřelil brankáře Doubrav - 3:1.
Tento stav se už do konce utkání nezměnil, přestože na obou stranách k tomu bylo několikrát blízko.
Bojovným výkonem jsme tak získali 3 body a odčinili tak snad minulou porážku z kudlovského hřiště. Další důležité derby sehrajeme tuto neděli v Doubravách, kde své domácí zápasy letošní sezónu hraje náš příští soupeř - Hřivínův Újezd.

 

 

 

Menu

POLICIE ČR - Obvodní oddělení Luhačovice

Uherskobrodská 877,
763 26 Luhačovice
Telefon:
+420 974 666 605

http://www.policie.cz/

zloopluhac@mvcr.cz

www.luhacovskezalesi.cz

portal.gov.cz

www.moravskyregion.cz

www.mestaobce.cz

http://www.mestozlin.cz/page/1617.neprehlednete/

29. 5. Maxmilián

Zítra: Ferdinand

Rychlý vyhledávač autobusového spojení

Vyhledá spoj, který v příštích 3 hodinách projede vybranou zastávkou.

http://m.zlin.mpvnet.cz/

mapka_cr.gif

Návštěvnost stránek

335262
Tipy, připomínky a články ke zveřejnění můžete posílat na e-mail: dobrkovice@volny.cz