Drobečková navigace

Úvodní stránka > Spolky a kluby > Mistrovská utkání (JARO 2013) > 14.4.2013 Velký Ořechov Dobrkovice

Velký Ořechov : Dobrkovice

       1 : 0

Derby – 14.4. 2013 v letošním roce asi první  opravdu slunný den. Neděle. Hodiny ukazují čas 16:00, napětí vrcholí. Právě nastal čas, aby se odehrál pro náš tým první zápas jarní části fotbalové sezony. A hned derby. Ještě ke všemu na horké ořechovské půdě. Oba nesmiřitelné tábory již netrpělivě čekají na to, až vypukne boj. Sudí Ladislav Goňa zadul do píšťalky a zápas začal. Ze hry byla zpočátku cítit velká nervozita obou mužstev. Hrálo se převážně okolo středu hřiště s minimem šancí. Ty přišly až posléze.
    Na naší straně jsme si vytvořili šance převážně z rychlých přechodů do útoku. Ovšem těchto akcí bylo jako šafránu. Ořechovští obránci si vybíjeli zlost na nejrychlejším hráči naší sestavy,a tak se prakticky více ošetřovalo než-li hrálo. Náš soupeř na to šel trochu jinak a neohrabanou kombinací se dostal až na hranici našeho pokutového území. Tam přišel zákrok jednoho z našich obránců a dle rozhodčího nebyl v mezích pravidel. Náš golman si postavil zeď a kopal se přímý kop. K našemu neštěstí míč zaplul mezi tři tyče a prohrávali jsme 1:0.
    V závěru zápasu jsme si ještě vytvořili souvislejší tlak, ale neměli jsme štěstí na kopačkách a tak se zápas skončil poločasovým výsledkem 1:0. Je třeba podotknout, že vítězem se nestal tým lepší, ale tým s větším štěstím.
    I díky tomu, že zápas se hrál velmi blízko naší domovině dorazila řada našich fandů. Je třeba jim za jejich podporu poděkovat a věřit tomu, že nám dodají sil do dalších bojů.                         DJ

 

Menu

POLICIE ČR - Obvodní oddělení Luhačovice

Uherskobrodská 877,
763 26 Luhačovice
Telefon:
+420 974 666 605

http://www.policie.cz/

zloopluhac@mvcr.cz

www.luhacovskezalesi.cz

portal.gov.cz

www.moravskyregion.cz

www.mestaobce.cz

http://www.mestozlin.cz/page/1617.neprehlednete/

29. 5. Maxmilián

Zítra: Ferdinand

Rychlý vyhledávač autobusového spojení

Vyhledá spoj, který v příštích 3 hodinách projede vybranou zastávkou.

http://m.zlin.mpvnet.cz/

mapka_cr.gif

Návštěvnost stránek

335256
Tipy, připomínky a články ke zveřejnění můžete posílat na e-mail: dobrkovice@volny.cz