Drobečková navigace

Úvodní stránka > Spolky a kluby > Mistrovská utkání (JARO 2013) > 28.4.2013 Provodov : Dobrkovice

Provodov : Dobrkovice

3:2 (2:0)

Dvanáctý hráč – Provodov “B“ byl náš další soupeř. Na Provodově bylo třeba se nejprve seznámit s terénem, který nebyl zrovna košer. Hřiště bylo neposečené a velice hrbaté. Již před úvodním hvizdem bylo jasné, že proti nám stojí nelehký a hlavně ne jeden soupeř.
    Potýkali jsme se z vysokým pažitem a aklimatizace nebyla vůbec jednoduchá. Navíc silně foukalo. V první půli směrem na naši svatyni. A taky trochu proto byl poločasový stav 2:0 ve prospěch domácích. Dostali jsme gól do šatny a to byla rána pod pás.
     Ve druhé půli jsme velice rychle inkasovali znovu a stav byl tak 3:0 pro domácí. Ovšem neskládali jsme zbraně a bojovali do posledních chvil. Oný dvanáctý hráč (nikoliv publikum, ale pravý vichr z hor) hrál ve druhé půli s našim mužstvem a tak se hrálo o něco líp a mohli jsme se tak dotáhnout na rozdíl jediné branky.
    V závěru jsme měli vyrovnání nadosah. Soustavný tlak ovšem nebyl korunován tíženým výsledkem v podobě gólu. Věřím, že kdyby se hrálo o pět minut déle, bylo by srovnáno na 3:3. Ale to je pouhé kdyby. Fakt je takový, že jsme nedovezli ani bod za výsledek 3:2.                                                                                                                                                                DJ

Branky: Černý Štěpán 2, Štěpáník Petr - Hanačík Radek, vlastní; ŽK: Štěpáník Petr, Plášek Ondřej, Navrátil Jan - Hubáček Tomáš, Kašný Daniel, Jahoda Dušan