Drobečková navigace

Úvodní stránka > Spolky a kluby > Mistrovská utkání (JARO 2015) > Dobrkovice - Hřivínův Újezd -jaro2015

Dobrkovice - Hřivínův Újezd

První zápas doma a hned DERBY. Na domácím pažitu jsme ve druhém jarním utkání přivítali Hřivínův Újezd. I když vinou chladnějšího počasí, nebyla divácká návštěva nijak rekordní, ale přesto věrným fanouškům děkujeme za podporu a doufáme, že boudou chodit i nadále sledovat naše mače. Zápas začal klasicky v 10:00. Již po pár minutách jsme inkasovali první branku, když soupeř využil naší nepozornosti, a tak byl stav 0:1. Bylo odehráno teprve pár minut, a tak jsme neskládali zbraně a postupně převzali kontrolu nad děním na hřišti. Na 1:1 srovnal výstavní střelou pod břevno Vlastimil Svozil, po předchozí standartní situaci. Tento moment nás nastartoval natolik, že ještě do poločasu strhl vedení na naši stranu Roman Fuglík a tak bylo poločasové skóre 2:1.
Cestou ze hřiště do kabin hostující hráč slovně osočoval rozhodčího zápasu, za což byl potrestán žlutou kartou za nesportovní chování. Vzhledem k tomu, že tato karta byla druhá v pořadí, pak viděl následně červenou a oslabil tak svůj tým do druhé půle.
Začátek druhého poločasu byl velmi houpavý. Šance byly na obou stranách a hra se přelévala stále nahoru a dolů. Postupem času, možná i díky početní nevýhodě soupeře, jsme převzali iniciativu a po brankách Tomáše Minaříka a Lukáše Lysoňka jsme nakonec zvítězili konečným poměrem 4:1.