Drobečková navigace

Úvodní stránka > Akce > ROK 2014 > Dobrkovská točna 2014

Dobrkovská točna 2014


"Když mě před čtyřmi roky napadla myšlenka uspořádat malé pivní slavnosti uprostřed dědiny, aby to nebyl jen "obyčejný bigbít na amfíku", doufal jsem, že se akce vydaří a lidé budou touto neobvyklou událostí nadšeni. Povedlo se... Na třetím ročníku bylo téměř 600 lidí a to je na tak malinkou obec obrovský úspěch!" takto komentoval akci pořadatel Zdeněk Pálka koncem června na své sociální síti. Myšlenky už mířily k letošnímu ročníku a přáním bylo zvyšovat úroveň. Podle ohlasů se povedlo!

Už počtvrté se točna stala místem, kde si mohli najít své snad všichni vyhledávači aktivního odpočinku napříč všemi generacemi. Odpoledne odstartovali bratři Chabičovští, známí dětští baviči, se kterými se mimo jiné setkáváme na našem tradičním karnevale. Po celou dobu byl k dispozici skákací hrad, malování na obličej nebo dětské tetování. Následoval program pro milovníky lidových písniček, které prezentovala Kněžpolská malá dechovka. Tu postupně vystřídaly rockové skupiny FV Trio, jarošovský HAD a londýnská kapela Dirty Falcon. Avizovaný harmonogram lehce rozhodil slejvák, který se jako nezvaný host každoročně dostaví a snad už by to bez něj nebylo ani ono, že, Zdeni? Hudebně ukončila celou akci známá poprocková čtverka Reflexy a bavila nás hluboko přes půlnoc. 

Dobrkovská točna nabídla letos 18 druhů piv od 10 pivovarů - deseti až osmnácti stupňová, nefiltrovaná, kvasnicová, tmavá nebo i s příchutí ovoce či koriandru nebo konopí, grilované speciality, mimořádný gyros a především skvělou atmostféru a zábavu. Děkujeme všem ze zákulisí pořádané akce i vám všem, kteří jste svojí přítomností a úsměvem na tváři tuto úžasnou atmosféru i letos vytvořili, což mimochodem celou dobu do světa přenášela web kamera společnosti Durnet. :-)

Dobrkovská točna ve fotoreportu

Bleskově obrazem

Menu

POLICIE ČR - Obvodní oddělení Luhačovice

Uherskobrodská 877,
763 26 Luhačovice
Telefon:
+420 974 666 605

http://www.policie.cz/

zloopluhac@mvcr.cz

www.luhacovskezalesi.cz

portal.gov.cz

www.moravskyregion.cz

www.mestaobce.cz

http://www.mestozlin.cz/page/1617.neprehlednete/

23. 6. Zdeňka

Zítra: Jan

Rychlý vyhledávač autobusového spojení

Vyhledá spoj, který v příštích 3 hodinách projede vybranou zastávkou.

http://m.zlin.mpvnet.cz/

mapka_cr.gif

Návštěvnost stránek

337151
Tipy, připomínky a články ke zveřejnění můžete posílat na e-mail: dobrkovice@volny.cz