Drobečková navigace

Úvodní stránka > Akce > ROK 2008 > Dobrkovský SOPTÍK

Dobrkovský SOPTÍK

sobotu 24. května se od 13.00 hod. konal další ročník soutěže v požárním sportu mladých hasičů DOBRKOVSKÝ SOPTÍK. Soutěže se zúčastnilo celkem sedm družstev ze čtyř obcí. Pravidla povolovala dva pokusy na požární útok z nichž byl vybrán čas lepší. Za mladší žáky soutěžili hasiči a hasičky z Březůvek, H. Újezda a Kaňovic.

Nejlepší výkon se podařil mladším žákům z Kaňovic, kteří svůj požární útok předvedli v čase 21,50 sekund a získali tak první místo. Na druhém místě se umístili hasiči z H. Újezda a bronzovou příčku si odvezli Březůvky.

V soutěži požárním sportu starších žáků soutěžili čtyři družstva – Dobrkovice, Hřivínův Újezd, Kaňovice a Velký Ořechov.

Perfektní útok s velmi působivým časem 16,81 sekund předvedli starší žáci z Velkého Ořechova a získali zlaté medaile. Stříbrnou příčku získali hasiči z H. Újezda a bronz si odnesli domácí hasiči z Dobrkovic. Na nešťastném čtvrtém místě se umístili hasiči z Kaňovic, ale také oni předvedli velmi dobrý výkon. Věříme, že všichni soutěžící si odnesli z tohoto odpoledne spoustu příjemných zážitků a těšíme se na další ročník.

 

 

 

Menu

POLICIE ČR - Obvodní oddělení Luhačovice

Uherskobrodská 877,
763 26 Luhačovice
Telefon:
+420 974 666 605

http://www.policie.cz/

zloopluhac@mvcr.cz

www.luhacovskezalesi.cz

portal.gov.cz

www.moravskyregion.cz

www.mestaobce.cz

http://www.mestozlin.cz/page/1617.neprehlednete/

29. 5. Maxmilián

Zítra: Ferdinand

Rychlý vyhledávač autobusového spojení

Vyhledá spoj, který v příštích 3 hodinách projede vybranou zastávkou.

http://m.zlin.mpvnet.cz/

mapka_cr.gif

Návštěvnost stránek

335257
Tipy, připomínky a články ke zveřejnění můžete posílat na e-mail: dobrkovice@volny.cz