Drobečková navigace

Úvodní stránka > Spolky a kluby > Přátelské utkání - 25.3.2012 - Dobrkovice:Částkov

Přátelské utkání - 25.3.2012

Dobrkovice-Částkov 4:3

Krásné slunečné nedělní odpoledne přilákalo do ochozů Dobrkovického stadionu velký počet diváků, kteří se rozhodně měli na co dívat. Ofenzivně laděné utkání se po celých 90 minut neslo v duchu bojovného a pohledného fotbalu.
Fyzicky i technicky zdatný soupeř na domácí mužstvo vlétl zostra a provětrával domácí obranu od první minuty. Po celou první půlku však bez gólového efektu. Naopak udeřilo na druhé straně, kdy po nenápadné střele Miry Mudráka propadl míč golmanovi do sítě. Hosté stále bojovali a snažili se o zteč domácí klece. Výsledkem však bylo pouze nastřelené břevno a neproměněná penalta. V pohodě hrající Dobrkovice zvýšily po nádherné střele Romana Fuglíka na 2:0 - výstavní šibenice aspiruje na gól měsíce (hlasujte prosím na webu České televize - Dohráno). Gólový účet prvního poločasu uzavřel Adam Ohnut a do kabin se šlo za stavu 3:0 pro domácí.
O přestávce si hosté seřídili mušku a rázem to bylo 3:3 - nenápadné akce hostů domácí podcenili a nechali tak relativně jasný zápas zdramatizovat. Diváci se měli rozhodně na co dívat. Trošku se na trávníku i přiostřilo - zápas nedohrál Petr Lukašík a Ivar Maťa - snad by měli ale být do prvního jarního kola v pořádku.
Vítěznou trefu zařídil nakonec hráč, který gólovou přestřelku odstartoval - Mira Mudrák tvrdou střelou nedal hostujícímu brankáři šanci a vítězství 4:3 tak slavili domácí Dobrkovice.
Pozitivem utkání kromě líbivého fotbalu byl i fakt, že konečně nebyl problém se sestavou - naopak - na lavičce bylo připraveno 5 náhradníků a to ještě další 2 z důvodů zranění do hry nezasáhli. Po roce se do sestavy vrátil i Rosťa Lux a ukázal, že ani 12ti měsíční půst se na jeho výkonu nepodepsal a bude opět platným členem kádru.
Atraktivní fotbal byl pozvánkou pro všechny diváky na jarní sezonu, kterou začínáme už příští sobotu 07.04. na hřišti Zlínských Pasek (umělá tráva) v 15:30.