Drobečková navigace

Úvodní stránka > Akce > ROK 2015 > DOBRKOVSKÁ TOČNA

DOBRKOVSKÁ TOČNA

Již popáté se stal střed obce Dobrkovice místem setkání všech, co mají rádi dobré pivo a dobrou zábavu. Jako každý rok, tak také letos, nabídla Dobrkovská točna různorodý program, ve kterém si každý našel to své.

Odpoledne zahájilo představení divadelního souboru Opona, jehož členové přítomné pobavili svojí hudební hrou Restaurant u bílého slona. Nesmrtelné a nadčasové písničky Karla Hašlera vnášely osvěžení do opravdu parného odpoledne. Následoval program vyhraněný především pro děti – letecké závody papírových vlaštovek, spousta písniček a tanečních kreací pod vedením bratrů Chabičovských, Kačule i Símy. Pozvání z pohádky přijal také medvídek Pú!  Skákací hrad a šikovné ruce, co dokázaly namalovat na dětských tvářičkách piráta i kočičku, poskytovali prostor pro zábavu dětem do večerních hodin.

Hudební odpoledne v návěsu kamionu coby improvizovaném jevišti zahájili tři mladíci z Uherského Hradiště, říkající si The guides. Uskupení kapely vzniklé začátkem roku 2014, podle svých slov tvoří a snaží se vzájemně doplňovat svoji tvorbu o různé nápady, z čehož pak vzniká něco mezi folkem a alternativním rockem.

Směs rocku, blues a soulu v podání nám již ne neznámé kapely Orange zpříjemňovala dobrkovský festival v podvečerním čase. Díky hudebníkům z Orange jsme mohli mezi námi přivítat Joe Cockera, Stevie Wondera a další.

Zpět na českou hudební scénu nás přivedla kapela Waťák ze Vsetína, která hrdě a s noblesou zahrála hity populární skupiny Kabát.

Závěr večera patřil nám dobře známé kapele Premier. Když se dvě hodiny po půlnoci blížila celá akce do svého konce, vystihovala pocity přítomných jejich písnička „Já, lásko, zastavím čas“ ve snaze pozdržet tu pohodu, kterou letošní Dobrkovská točna vytvořila.

Tropické vedro sužující nás už několik dnů nepřineslo, až možná překvapivě, na tomto ročníku Dobrkovské točny prvně žádnou bouřku. Zaručené osvěžení se nabízelo u některé z 18 výčepních píp – a že některé moky upoutaly pozornost už svým názvem jako třeba Parník, jiné pak svojí barvou, co nabízel Červený král. Gyros a speciality z grilu šimraly chuťové buňky pro změnu svojí vůní. Každý z několika stovek návštěvníků dotvářel svým úsměvem úspěch této velmi vydařené akce. Díky vám, co jste přišli, co jste byli součástí této skvělé atmosféry a v neposlední řadě díky vám, co jste toto uspořádali a zároveň jistili všechno ze zákulisí!

 

FOTOREPORT

Menu

POLICIE ČR - Obvodní oddělení Luhačovice

Uherskobrodská 877,
763 26 Luhačovice
Telefon:
+420 974 666 605

http://www.policie.cz/

zloopluhac@mvcr.cz

www.luhacovskezalesi.cz

portal.gov.cz

www.moravskyregion.cz

www.mestaobce.cz

http://www.mestozlin.cz/page/1617.neprehlednete/

19. 7. Čeněk

Zítra: Ilja

Rychlý vyhledávač autobusového spojení

Vyhledá spoj, který v příštích 3 hodinách projede vybranou zastávkou.

http://m.zlin.mpvnet.cz/

mapka_cr.gif

Návštěvnost stránek

339715
Tipy, připomínky a články ke zveřejnění můžete posílat na e-mail: dobrkovice@volny.cz