Drobečková navigace

Úvodní stránka > Obecní úřad > Zápisy ze zasedání OZ > Zápisy ze zasedání OZ 2010 > Usnesení z Ustavující schůze ze dne 2.11.2006

Usnesení z Ustavující schůze obecního zastupitelstva Dobrkovice ze dne 2. listopadu 2006

1. Zastupitelstvo obce Dobrkovice stanovuje  v souladu s ustanovením § 84 odst. 2 písmeno zákona č. 128/2000 Sb. o obcích ve znění pozdějších předpisů jednoho uvolněného člena obce Dobrkovice - starostu obce.

2. Zastupitelstvo obce volí  v souladu s ustanovením § 84 odst. 2 písmeno zákona č. 128/2000 Sb. o obcích ve znění pozdějších předpisů paní Hanu Důbravovou do funkce starostky obce Dobrkovice.

3. Zastupitelstvo obce Dobrkovice volí  v souladu s ustanovením § 84 odst. 2 písmeno zákona 128/2000 Sb. o obcích ve znění pozdějších předpisů p. Marcelu Důbravovou do funkce místostarostky obce, která zastupuje starostku obce Dobrkovice v době její nepřítomnosti nebo v době, kdy starostka nevykonává funkci.

4. Zastupitelstvo obce Dobrkovice zřizuje  v souladu s ustanovením § 84 odst. 2 písmeno zákona č. 128/2000 o obcích ve znění pozdějších právních předpisů do funkce předsedy výboru finančního při zastupitelstvu obce Dobrkovice sl. Ing. Irmu Valovou, do funkce členů výboru finančního při zastupitelstvu obce Dobrkovice p. Martinu Gajdůškovou a p. Jaromíra Siudu. Do funkce předsedy výboru kontrolního při zastupitelstvu obce Dobrkovice p. Petra Fojtácha, do funkce členů výboru kontrolního při zastupitelstvu obce Dobrkovice p. Marcelu Důbravovou a sl. Ing. Irmu Valovou.

5. Zastupitelstvo obce Dobrkovice schvaluje jednací řád.

6. Zastupitelstvo obce Dobrkovice schvaluje za obec Dobrkovice podepisovat smlouvy a jiné dokumenty starostku obce p. Hanu Důbravovou, místostarostku obce p. Marcelu Důbravovou a předsedu kontrolního výboru p. Petra Fojtácha, kterému je dáno právo podepisovat hromadné příkazy do banky jako třetí osobě.

7. Zastupitelstvo obce Dobrkovice schvaluje, aby starostka obce p. Hana Důbravová hospodařila s obecní pokladnou, přijímala a vydávala peněžní hotovost.

Menu

POLICIE ČR - Obvodní oddělení Luhačovice

Uherskobrodská 877,
763 26 Luhačovice
Telefon:
+420 974 666 605

http://www.policie.cz/

zloopluhac@mvcr.cz

www.luhacovskezalesi.cz

portal.gov.cz

www.moravskyregion.cz

www.mestaobce.cz

http://www.mestozlin.cz/page/1617.neprehlednete/

25. 4. Marek

Zítra: Oto

Rychlý vyhledávač autobusového spojení

Vyhledá spoj, který v příštích 3 hodinách projede vybranou zastávkou.

http://m.zlin.mpvnet.cz/

mapka_cr.gif

Návštěvnost stránek

332467
Tipy, připomínky a články ke zveřejnění můžete posílat na e-mail: dobrkovice@volny.cz